Telegram Group Search
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Hugs.fund
Шановні підписники!

У нашому маркетплейсі інвестицій hugs.ua діють святкові знижки:

🔸Курс для інвесторів-початківців 3700 3200 грн.
🔸Курс з інвестування в акції для початківців 4500 4000 грн.
🔸Курс “Опціони: від 0 до впевненого користувача” 15000 13500 грн.
🔸Курс з інвестування в облігації для початківців 8850 7350 грн.

🔹Алгоритм вибору резиденції: податки та інше 3848 1924 грн.
🔹Майстер-клас: Ринок житлової нерухомості 4860 2430 грн.
🔹Марафон по податкам з інвестицій 3645 1822 грн.

Знижки діють до 6 травня включно!
Гарний подарунок собі або друзям та близьким 🎁
Forwarded from Hugs.fund
Не вірте, коли хтось каже, що опціони - це просто

Однак і невірно буде сказати, що опціони - це важко. Радше тут підійде слово: незрозуміло.

Опціони здаються складною комплексною галуззю, яку майже неможливо осягнути "з наскоку", або розібратись інтуїтивно. Однак, якщо мати трохи часу, бажання, та найголовніше - якісні освітні матеріали - опціони зі складного незрозумілого інструменту перетворюються на цікавий, дохідний інструмент, що здатний суттєво посилити портфель.

Ось реальний досвід Артема :

🔸Середня вартість угоди - $3000;
🔸Початок навчання - зима 2024;
🔸Перша практика (перші угоди) і вихід в чистий прибуток (коли дохід від опціонів перекрив вартість навчання) - весна 2024.

Які були угоди:

1) Куплено 5 Call-опціонів на акції IBM, експірація 21.03.2025, страйк 190, по 6; зафіксовані по 7.1 (+18%)
2) Куплено 50 Call-опціонів на акції TQQQ, експірація 21.06.2024, страйк 65, по 08.1; зафіксовані по 0.93 (+15%)
3) Куплено 3 Call-опціони на акції URA, експірація 17.01.2025, страйк 32, по 3.0; зафіксовані по 3.7 (+23%)
4) Куплено 5 Call-опціонів на акції Boyd Gaming (BYD), експірація 19.12.2025, страйк 60, по 6.1; продані по 6.9 (+12%).
5) Куплено 5 Call-опціонів на акції Apple (AAPL), експірація 20.06.2025, страйк 220, по 5.3; продані по 6.45 (+22%).

У підсумку: 5 з 5 угод в плюс, понад $3000 прибутку, набуті нові знання і досвід.

Найголовніший висновок: треба НЕ боятись зробити крок назустріч знанням - навіть якщо немає великого капіталу. Вдається у того, хто не боїться, а робить. Інвестиції у власні знання завжди окупаються.

Не дозволяйте складнощам опціонів спинити ваш шлях до фінансової свободи. У нашому курсі ми розбираємо кожен аспект, пов'язаний з торгівлею опціонів, що робить процес зрозумілим та доступним.

Курс з опціонів https://hugs.ua/store/options-trading-course/
Обрані цитати Джима Саймонса, відомого інвестора та архітектора хедж-фонду Renaissance Technologies:

🔸«Я не був найшвидшим хлопцем у світі. Я б погано виступив на олімпіаді чи математичному конкурсі. Але я люблю міркувати. І обмірковувати речі, просто думати про це і думати про це, виявляється досить хорошим підходом»;

🔸«Можна передбачити курс комети легше, ніж можна передбачити курс акцій Citigroup. Привабливість, звичайно, полягає в тому, що ви можете заробити більше грошей, успішно прогнозуючи акції, ніж комети»;

🔸«У нас працює один хлопець, який має ступінь доктора філософії з фінансів. Ми не наймаємо людей з бізнес-шкіл. Ми не наймаємо людей з Уолл-стріт. Ми наймаємо людей, які займаються наукою»;

🔸«У цьому бізнесі (інвестиції) легко сплутати удачу з розумом»;

🔸«Удача значною мірою відповідає за мою репутацію генія. Я не заходжу вранці в офіс і не кажу: «Чи розумний я сьогодні?» Я заходжу й дивуюся: «Мені сьогодні пощастило?».
Із вчорашніми новинами про активізацію Roaring Kitty фактично почався новий сезон мем-акцій, шорт сквізів і FOMO-настроїв - як в кращі часи 2021-го.

Більшість в медіа-просторі або демонстративно висловлювали незгоду, ставлячи 🤦‍♂️поточній ситуації і вказуючи на "нелогічність" ринку; або стояли осторонь, пригадуючи кіно.

Однак насправді це можливість, особливо якщо були в ринку в 2021-му 👇
Ми в LifeHUG`S вирішили не упускати цю можливість, і шукали точку входу в акції GME - головний локомотив цієї несамовитої "двіжухи", усвідомлюючи що це високоризикова шалена оборудка.

Пам'ятаючи досвід 2021-го, одразу звернули увагу на опціони як головний драйвер руху акцій. Через те, що акції GME довгий час були в стагнації, лінійка опціонів була невеликою: ще тиждень тому, акції коштували $9-10, а тому страйки короткострокових опціонів на кінець тижня завершувались рівнем $34.

Найбільшим попитом вчора користувались опціони зі страйком 30-32-34. Їхня вартість була майже ідентичною, попри велику різницю у страйках. Це викликало потужний гамма-сквіз, що вилилось в подальший ріст акцій.

Особливо активно купували $34-страйк, сплачуючи величезну премію у понад $6 - звідси перший висновок, що до кінця тижня акцію можуть розігнати вище 40.
Коли всередині дня акція дала більш-менш явну точку входу (ривок вгору - відкат з консолідацією), сформували позицію, із усвідомленням про високу волатильність і ризик.

Однак була досить велика впевненість, що акції легко можуть подвоїтись в ціні за дуже короткий термін (був таргет $60).
Другий досвід з 2021-го: найбільші розгони відбуваються на пре- та пост-маркеті. Тому що на цих сесіях обмежена ліквідність, вплив роздрібних інвесторів непропорційно зростає, а великі інституціональні організації (і хедж-фонди, які шортили акцію) не можуть особливо торгувати пре-маркет.

Окрім того, на пре-маркеті біржа не може зупиняти торги через волатильність - а отже, теоретично НІЩО не може обмежити або зупинити активність покупців, що в сумі з обмеженою ліквідністю створює хороший простір для розгону.

Це все реалізувалось, прибутки зафіксовані, учасники спільноти окупили підписку на довгі роки наперед :)

Ласкаво просимо до LifeHUG`S. Капіталізуємо можливості.
🇺🇦Григор'єв з HUG`S
Не тільки какао: на товарному ринку під закриття місяця справжня bloodbath Метали, агро, нафта стрімко дешевшають. ЯК при цьому можна навіть допускати іще ПІДВИЩЕННЯ ставок? Коли інфляція становить 3.5%, і при СПРИЯТЛИВИХ економічних умовах залишиться…
Після того, як ми з вами чітко визначили дно ринку облігацій, це почало доходити і до загального ринку.

Bank of America раптом розгледів облігації як привабливий клас активів, і пропонує прогноз, що 10-річні дохідності можуть впасти аж до 3.25%.

В той момент, коли тактично над ринком облігацій зараз клубочаться певні ризики зростання дохідностей.

Ринок - це гра сентіменту. Buy low, sell high, repeat.
☀️Сонячна енергетика працює)
На біржі США є ETF, який дозволяє отримати алокацію на компанії індустрії сонячної енергетики.

Однак як видно, справи там не дуже добре йдуть: акції не ростуть.

Але це не пов'язано з тим, що ця галузь неефективна; навпаки, розквіт і хайп попередніх 2 років призвів до того, що в індустрії з'явилось чимало нових гравців.

Класика циклічної індустрії: стадія росту приваблює нових гравців, надмірний попит швидко задовольняється, ринок насичується, і в результаті маємо надлишок пропозиції.

Саме в цій фазі перебуває зараз індустрія сонячної енергетики. І втім - вона працює 😎
⚡️🇪🇺🇺🇦EU OKAYS USING FROZEN RUSSIAN ASSETS TO AID UKRAINE

ЄС дозволив використання заморожених активів РФ в якості допомоги Україні
🇺🇦Григор'єв з HUG`S
⚡️🇪🇺🇺🇦EU OKAYS USING FROZEN RUSSIAN ASSETS TO AID UKRAINE ЄС дозволив використання заморожених активів РФ в якості допомоги Україні
"У вівторок Європейський Союз погодився використати відсотки, одержані від заморожених активів російського центрального банку, для підтримки України як з погляду військової допомоги, так і з точки зору економічного відновлення.

Очікується, що річний дохід становитиме від 2,5 до 3 млрд євро, а 90% очікуваних доходів буде використано у військових цілях для підтримки оборони України. Розподіл переглядатиметься щорічно, починаючи з 1 січня 2025 року.

Крім того, міністр фінансів Джанет Йеллен заявила, що уряд Сполучених Штатів готовий і бажає аналогічним чином використати заморожені російські активи на суму 300 мільярдів доларів."
Автопілот від Tesla суттєво збільшує кількість миль, яку проїжджають машини між ДТП.

У першому кварталі 2024 року Tesla зафіксувала одну аварію на кожні 7,63 мільйона миль пробігу, в яких водії використовували технологію автопілота. Це стало новим рекордом безпеки та покращенням на 16% порівняно з попереднім історичним рекордом.

Для водіїв, які не використовували технології автопілота, Tesla зафіксувала одну аварію на кожні 955 000 миль пробігу.

Для порівняння, останні дані, доступні від NHTSA і FHWA (за 2022 рік), показують, що в США автомобільні аварії відбувалися приблизно кожні 670 000 миль.

👉Люди не розуміють, що всі машини мають бути розумними, інакше ви не зможете продавати – ніхто її не придбає.
2024/05/23 13:00:52
Back to Top
HTML Embed Code: